Zasady kupna i zwrotów

Międzynarodowa wysyłka

Zamówienia na wysyłkę poza Polskę podlegają wyższym międzynarodowym stawkom wysyłkowym, obowiązującym cłom, opłatom i podatkom, za które odpowiada klient. Jeśli zamawiasz produkty do wysyłki poza Polskę, prosimy pamiętać, że możesz zostać poproszony o zweryfikowanie informacji o koncie lub podanie innej metody płatności. Jest to dla Twojej ochrony, aby pomóc w zmniejszeniu liczby oszustw.

Koszt wysyłki zostanie obliczony indywidualnie dla każdego zamówienia - na podstawie wielkości i wagi zamówionych produktów, ich wartości oraz metody wysyłki wybranej przez klienta (usługa pocztowa, przesyłka ekspresowa, transport lotniczy itp.). Dla zamówień składanych za pośrednictwem tego sklepu internetowego, kalkulacja kosztu wysyłki zostanie wykonana automatycznie podczas procedury składania zamówienia. Po zakończeniu procedury zamówienia, otrzymasz potwierdzenie zamówienia z wszystkimi kosztami na swoje konto e-mail. Jeśli wymagana jest formalna faktura pro forma, proszę napisać notatkę podczas zamówienia lub wysłać e-mail z prośbą w odpowiedzi na wiadomość potwierdzającą zamówienie. Czas tranzytu wysyłki zależy od wybranej metody wysyłki, dla europejskiego czasu tranzytu realizowanego przez UPS proszę zapoznać się z Mapami Czasu Tranzytu Europejskiego.

Ubezpieczenie

Ceny wysyłki obliczane przez sklep internetowy zawierają lub wykluczają koszt ubezpieczenia transportu. To zależy od Twojego wyboru. 

W przypadku ubezpieczonych przesyłek, gdy zamówienie zostanie zagubione lub uszkodzone w transporcie, wyślemy zamówione towary ponownie, a jeśli to nie będzie możliwe, zwrócimy koszt zagubionych lub uszkodzonych towarów.

VAT (Podatek od wartości dodanej)

Ceny wszystkich produktów są podane z VAT (Podatek od wartości dodanej) i bez niego. Stawka VAT w Polsce wynosi 23%. Klienci z Unii Europejskiej mogą kupować wszystkie nasze produkty bez VAT tylko wtedy, gdy podadzą WAŻNY europejski numer VAT. W przeciwnym razie faktura zostanie wystawiona z dodatkiem kwoty podatku obowiązującego w kraju nabywcy.

Wszyscy klienci z krajów spoza Unii Europejskiej otrzymają fakturę bez VAT, z wyjątkiem bardzo małych zamówień. W takim przypadku - na życzenie klienta - faktura może być wystawiona z 23% VAT. Czasami może to być tańsze dla małych zamówień, ponieważ w takim przypadku klient uniknie kosztów procedur celnych w Polsce i kraju dostawy.lib

Polityka zwrotów

Jeśli chcesz zwrócić produkt,POCZĄTKOWO PROSIMY O KONTAKT telefaksem pod numer +48 32 335 12 49 lub e-mailem na: pomoc@interprojekt.pl i wypełnienie formularza RMA PRZED odesłaniem produktu. Otrzymasz numer RMA, który musisz dołączyć do zwracanego produktu. W przeciwnym razie Twoje żądanie NIE zostanie rozpatrzone, a przesyłka zostanie odrzucona. Kliknij tutaj, aby wypełnić formularz żądania RMA i uzyskać numer RMAlib

Wszystkie zwroty będą kredytowane według niższej z dwóch wartości: bieżącej wartości rynkowej lub ceny zakupu. Wszystkie zwroty podlegają opłacie manipulacyjnej w wysokości 15%. Produkty nie będą przyjmowane do zwrotu ani na wymianę ani na kredyt bez wcześniejszej autoryzacji. Zwroty na kredyt muszą być odebrane w ciągu 30 dni od daty pierwotnej faktury. Po tym okresie produkt może być wymieniony tylko jeśli jest objęty gwarancją. Prosimy o kontakt z nami lub sprawdzenie listy produktów na naszej stronie internetowej w celu uzyskania dalszych informacji dotyczących gwarancji.

Wszystkie produkty muszą zostać zwrócone w oryginalnym opakowaniu, z całym oprogramowaniem, zasilaczami, okablowaniem i innymi elementami w nienaruszonym stanie, w przeciwnym razie zwrot nie będzie możliwy. W przypadku zwrotu bez powyższych elementów koszty RMA za wymianę z wyprzedzeniem zostaną odpowiednio naliczone.

Numery RMA są ważne maksymalnie 30 dni. Zwracając przedmiot, ważne jest, aby zwrócić go ze wszystkimi akcesoriami, instrukcjami, kablami itp., aby otrzymać zwrot pieniędzy lub wymianę, chyba że określono inaczej. Przedmioty zwrócone bez wszystkich akcesoriów lub przedmioty, które są zniszczone, będą podlegać minimalnej opłacie za uzupełnienie zapasów w wysokości 15%. Proszę zapakować zwracany przedmiot w pudełko wysyłkowe z odpowiednim opakowaniem. Jeśli nie masz pewności, jak zapakować przedmiot w celu zapewnienia bezpiecznej wysyłki, skontaktuj się z nami lub lokalną firmą spedycyjną. Produkt zwrócony w niewystarczającym opakowaniu zostanie odrzucony, a gwarancja zostanie unieważniona. Przed odesłaniem przesyłki do nas prosimy o umieszczenie numeru RMA co najmniej po dwóch stronach zewnętrznej części opakowania wysyłkowego.

Anulowanie zamówienia

Klient może anulować zamówienie na każdym etapie przed dokonaniem płatności. Jeśli jednak chcesz anulować zamówienie po przesłaniu płatności, NATYCHMIAST skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailem, a my przekażemy Ci dalsze informacje. Za zamówienia już wysłane zostanie naliczona opłata za uzupełnienie zapasów w wysokości 15% plus koszty wysyłki.

 

Kontrola eksportu i zgodność

Kupujący/Dystrybutor/Sprzedawca/Klient jest świadomy i przyjmuje do wiadomości, że produkty, cały sprzęt, oprogramowanie zakupione od Inter Projekt S.A. zarejestrowanej w Polsce (NIP: 6312516395) podlegają sankcjom nałożonym przez Unię Europejską (UE), Organizację Narodów Zjednoczonych (ONZ) ), przez USA (np. Office of Foreign Assets Control of United States of America (OFAC)) lub inną organizację międzynarodową, której Polska jest członkiem i wyznaczoną przez obowiązujące przepisy krajowe i międzynarodowe dotyczące kontroli eksportu i sankcji gospodarczych, ograniczenia i/lub określone przez obowiązujące rozporządzenie w sprawie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

Kupujący/Dystrybutor/Klient nie może bezpośrednio lub pośrednio sprzedawać, eksportować, reeksportować, przekazywać, przekierować ani w inny sposób zbywać jakichkolwiek Produktów do jakiegokolwiek miejsca przeznaczenia, podmiotu lub osoby zabronionej przez przepisy ustawowe lub wykonawcze Unii Europejskiej (UE), Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) i USA.

Sankcje i ograniczenia UE opierają się na art. 215 TFUE (Traktat o funkcjonowaniu Unii Europejskiej) oraz decyzjach podjętych w ramach Wspólnej Polityki Zagranicznej i Bezpieczeństwa, a ograniczenia te obejmują między innymi takie kraje i podmioty jak: Burundi, Republika Środkowoafrykańska, Demokratyczna Republika Konga, Gwinea, Iran, Libia, Korea Północna, Somalia, Sudan, Syria, Krym i Sewastopol, Federacja Rosyjska, Białoruś, Wenezuela i/lub organizacje, podmioty, osoby określone i wymienione w dyrektywach. Systemy sankcji ustanowione przez organizacje krajowe, USA i/lub inne organizacje międzynarodowe mogą rozszerzać/uzupełniać państwa, osoby i/lub podmioty określone w wiążącym rozporządzeniu UE.

Można uzyskać więcej informacji:

https://www.gov.pl/web/mswia/lista-osob-i-podmiotow-objetych-sankcjami
https://www.sanctionsmap.eu/#/main https://sanctionssearch.ofac.treas.gov/
https://scsanctions.un.org/consolidated/

Ubiquiti Export controls details
MikroTik Export controls details