O Firmie Inter Projekt

Diamenty miesięcznika Forbes 2015Diamenty miesięcznika Forbes 2015

Jesteśmy w gronie laureatów Diamentów Forbesa 2015.
36 miejsce na liście regionalnej
353 miejsce na liście ogólnopolskiej

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma znalazła się na 128 miejscu (ze wzrostem wartości 1734%) w gronie Gepardów Biznesu 2010 Branży Handlowej. Jesteśmy wśród 5845 firm, których wartość rynkowa wzrosła w okresie od 31 marca 2008 roku do 31 marca 2010 roku o co najmniej 10%.
 

Rzetelna FirmaRzetelna Firma

Od 08-12-2009 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.
Firma Inter Projekt z Gliwic, została założona w roku 1999 w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Od początku istnienia Inter Projekt zaczął szybko rozwijać się zarówno jako specjalistyczna firma handlowa, oferująca produkty z pogranicza informatyki i telekomunikacji jak i jako importer i dystrybutor sprzętu sieci bezprzewodowych "dla domu i biura".

Strategia rozwoju firmy polega na wykorzystywaniu efektów synergii pomiędzy różnymi rodzajami aktywności w celu nieustannej redukcji kosztów i budowania konkurencyjnej pozycji rynkowej. Ważnym obszarem jej działalności jest sprzedaż i wdrażanie zaawansowanych technologii teleinformatycznych. W gronie klientów firmy Inter Projekt znajdują się zarówno firmy ISP z terenu całego kraju, przedsiębiorstwa handlowe z branży informatycznej jak i instytucje państwowe i jednostki samorządowe. Występując w roli sprzedawcy oferujemy naszym klientom możliwie najkorzystniejsze ceny oraz wsparcie techniczne umożliwiające pełne wykorzystanie możliwości sprzętu.

Począwszy od sierpnia 2007 roku Inter Projekt kontynuuje działalność w formie spółki akcyjnej. Celem tej zmiany jest usunięcie barier na drodze dalszego wzrostu kapitałowego oraz lepsze dostosowanie formy działalności do wymogów rynku. Jestesmy przekonani, że przyczyni się do także do wzrostu poziomu obsługi naszych Klientów.

Inter Projekt S.A. jest wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274114, NIP: 631-25-16-395, REGON: 240518567.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z naszą firmą.