Fiber Optic Patchcord SC/APC-SC/UPC, Single Mode 657B3, Simplex

Zaczynając od 14,77 zł 12,01 zł

W magazynie
SKU
XS-SCA-SCU-SM657B3
Elementy produktów grupowanych
Nazwa produktu Ilość
Patchcord ConnLink FLEX SC/APC-SC/UPC, SM G657B3, SIMPLEX, 1M
14,77 zł 12,01 zł
Patchcord ConnLink FLEX SC/APC-SC/UPC, SM G657B3, SIMPLEX, 3M
17,72 zł 14,41 zł
Patchcord ConnLink FLEX SC/APC-SC/UPC, SM G657B3, SIMPLEX, 5M
21,53 zł 17,50 zł
Patchcord ConnLink FLEX SC/APC-SC/UPC, SM G657B3, SIMPLEX, 10M
29,53 zł 24,01 zł
Patchcord ConnLink FLEX SC/APC-SC/UPC, SM G657B3, SIMPLEX, 20M
47,96 zł 38,99 zł
Patchcord ConnLink FLEX SC/APC-SC/UPC, SM G657B3, SIMPLEX, 30M
63,97 zł 52,01 zł
Patchcord ConnLink FLEX SC/APC-SC/UPC, SM G657B3, SIMPLEX, 40M
79,95 zł 65,00 zł
Fiber Optic custom patchcord
125,15 zł 101,75 zł
Brak w magazynie