Fiber Optic Patchcord SC/APC-SC/APC, Single Mode 657A, Duplex

Zaczynając od 27,05 zł 21,99 zł

W magazynie
SKU
XD-SCA-SCA-SM657A
Elementy produktów grupowanych
Nazwa produktu Ilość
Patchcord OPTO SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 0.5M
27,05 zł 21,99 zł
Patchcord OPTO SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 1M,
28,30 zł 23,01 zł
Patchcord OPTO SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 2M,
29,51 zł 23,99 zł
Patchcord OPTO SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 5M,
35,68 zł 29,01 zł
Patchcord OPTO SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 7M,
40,60 zł 33,01 zł
Patchcord OPTO SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 10M,
46,72 zł 37,98 zł
Patchcord OPTO SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 20M,
66,44 zł 54,02 zł
Fiber Optic custom patchcord
120,54 zł 98,00 zł
Brak w magazynie