Fiber Optic Patchcord LC/UPC-ST/UPC, Multimode OM1 62.5/125, DUPLEX

Zaczynając od 25,83 zł 21,00 zł

W magazynie
SKU
XD-LCU-STU-MMOM1
Elementy produktów grupowanych
Nazwa produktu Ilość
Patchcord OPTO LC/UPC-ST/UPC, MM 62.5/125 (OM1), DUPLEX, 1M
25,83 zł 21,00 zł
Patchcord OPTO LC/UPC-ST/UPC, MM 62.5/125 (OM1), DUPLEX, 2M
30,74 zł 24,99 zł
Patchcord OPTO LC/UPC-ST/UPC, MM 62.5/125 (OM1), DUPLEX, 3M
30,74 zł 24,99 zł
Patchcord OPTO LC/UPC-ST/UPC, MM 62.5/125 (OM1), DUPLEX, 5M
36,90 zł 30,00 zł