Fiber Optic Patchcord LC/UPC-SC/UPC, Multimode OM1 62.5/125, DUPLEX

Zaczynając od 26,45 zł 21,50 zł

W magazynie
SKU
XD-LCU-SCU-MMOM1
Elementy produktów grupowanych
Nazwa produktu Ilość
Patchcord OPTO LC/UPC-SC/UPC, MM 62.5/125 (OM1), DUPLEX, 1M
26,45 zł 21,50 zł
Patchcord OPTO LC/UPC-SC/UPC, MM 62.5/125 (OM1), DUPLEX, 2M
28,30 zł 23,01 zł
Patchcord OPTO LC/UPC-SC/UPC, MM 62.5/125 (OM1), DUPLEX, 3M
30,76 zł 25,01 zł
Patchcord OPTO LC/UPC-SC/UPC, MM 62.5/125 (OM1), DUPLEX, 5M
36,89 zł 29,99 zł
Patchcord OPTO LC/UPC-SC/UPC, MM 62.5/125 (OM1), DUPLEX, 10M
54,10 zł 43,98 zł
Fiber Optic custom patchcord
125,46 zł 102,00 zł
Brak w magazynie