Fiber Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC, Single Mode 652D, Simplex

Zaczynając od 13,55 zł 11,02 zł

W magazynie
SKU
XS-LCU-LCU-SM
Elementy produktów grupowanych
Nazwa produktu Ilość
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, SM, SIMPLEX, 1M
13,55 zł 11,02 zł
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, SM, SIMPLEX, 2M
14,13 zł 11,49 zł
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, SM, SIMPLEX, 3M
14,76 zł 12,00 zł
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, SM, SIMPLEX, 5M
16,00 zł 13,01 zł
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, SM, SIMPLEX, 10M
19,67 zł 15,99 zł
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, SM, SIMPLEX, 15M
22,13 zł 17,99 zł
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, SM, SIMPLEX, 20M
25,84 zł 21,01 zł
Fiber Optic custom patchcord
120,54 zł 98,00 zł
Brak w magazynie