Fiber Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC, Multimode OM2 50/125, DUPLEX

Zaczynając od 26,43 zł 21,49 zł

W magazynie
SKU
XD-LCU-LCU-MMOM2
Elementy produktów grupowanych
Nazwa produktu Ilość
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, MM 50/125 (OM2), DUPLEX, 0.5M
26,43 zł 21,49 zł
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, MM 50/125 (OM2), DUPLEX, 1M
27,08 zł 22,02 zł
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, MM 50/125 (OM2), DUPLEX, 2M
29,53 zł 24,01 zł
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, MM 50/125 (OM2), DUPLEX, 3M
31,99 zł 26,01 zł
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, MM 50/125 (OM2), DUPLEX, 5M
38,14 zł 31,01 zł
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, MM 50/125 (OM2), DUPLEX, 10M
54,12 zł 44,00 zł
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, MM 50/125 (OM2), DUPLEX, 20M
110,69 zł 89,99 zł
Fiber Optic custom patchcord
125,15 zł 101,75 zł
Brak w magazynie