Fiber Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC, Multimode OM1 62.5/125, DUPLEX

Zaczynając od 27,05 zł 21,99 zł

W magazynie
SKU
XD-LCU-LCU-MMOM1
Elementy produktów grupowanych
Nazwa produktu Ilość
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, MM 62.5/125 (OM1), DUPLEX, 1M
27,05 zł 21,99 zł
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, MM 62.5/125 (OM1), DUPLEX, 3M
31,97 zł 25,99 zł
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, MM 62.5/125 (OM1), DUPLEX, 5M
38,14 zł 31,01 zł
Fiber Optic custom patchcord
125,46 zł 102,00 zł
Brak w magazynie