Fiber Optic Patchcord LC/APC-SC/UPC, Single Mode 652D, Duplex

Zaczynając od 25,84 zł 21,01 zł

W magazynie
SKU
XD-LCA-SCU-SM
Elementy produktów grupowanych
Nazwa produktu Ilość
Patchcord OPTO LC/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 1M
25,84 zł 21,01 zł
Patchcord OPTO LC/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 3M
27,05 zł 21,99 zł
Patchcord OPTO LC/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 5M
29,51 zł 23,99 zł
Fiber Optic custom patchcord
125,46 zł 102,00 zł
Brak w magazynie