Fiber Optic Patchcord LC/APC-LC/APC, Single Mode 657A, Duplex

Zaczynając od 27,08 zł 22,02 zł

W magazynie
SKU
XD-LCA-LCA-SM657A
Elementy produktów grupowanych
Nazwa produktu Ilość
Patchcord OPTO LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 0.5M
27,08 zł 22,02 zł
Patchcord OPTO LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 1M
28,29 zł 23,00 zł
Patchcord OPTO LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 2M
29,53 zł 24,01 zł
Patchcord OPTO LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 3M
31,99 zł 26,01 zł
Patchcord OPTO LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 5M
35,69 zł 29,02 zł
Patchcord OPTO LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 7M
39,35 zł 31,99 zł
Fiber Optic custom patchcord
125,15 zł 101,75 zł
Brak w magazynie