Ubiquiti SFP 1,25G, MM LC 550m Dual-Fiber 850nm 20-pack UF-MM-1G-20 zastąpione przez UACC-OM-MM-1G-D-20

683,27 zł 555,50 zł
Brak w magazynie
SKU
UBIQUITI-UF-MM-1G-20
Więcej informacji
Kod producentaUF-MM-1G-20
EAN810354026027
ProducentUbiquiti
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym3
SFP 1,25G, MM LC 550m Dual-Fiber 850nm 20-pack (UF-MM-1G-20)