Training

Szkolenia certyfikacyjne MikroTik i Ubiquiti

Szkolimy od 2010

 

 Mikrotik TrainingSzkolenia MikroTik

MikroTik to łotewski producent oprogramowania i urządzeń sieciowych. W portfolio firmy znajdziemy zarówno niewielkie urządzenia SOHO jak i wysoko wydajne routery czy przełączniki L3. Wszystkie łączy wspólny element – system operacyjny RouterOS. Oferuje on ogromne możliwości jednak siłą rzeczy wymaga nauki i pewnej praktyki.

Szereg szkoleń składających się na ścieżkę certyfikacyjną MikroTik ma za zadanie zaznajomić użytkownika z pełnią możliwości systemu – poczynając od podstaw zawartych w szkoleniu MTCNA po zaawnsowane zagadnienia takiej jak konfiguracja protokołów OSPF czy BGP.

Kursy MikroTik zostały podzielone na trzy poziomy – pierwszy, to kurs MikroTik MTCNA. Po zdobyciu certyfikatu MTCNA możemy wziąć udział w szkoleniach z poziomu Engineer. Trzeci poziom, to w tej chwili jedno szkolenie – MTCINE (Inter-networking), które obok MTCNA, wymaga także posiadania certyfikatu MTCRE.

Ubiquiti Training Szkolenia Ubiquiti

Firma Ubiquiti Networks jest amerykańską firmą produkującą sprzęt sieciowy zarówno dla ISP (WISP) jak i dla użytkownika końcowego.

Ubiquiti stało się znane dzięki innowacyjnym rozwiązaniom takim jak protokół TDMA AirMAX, wydajnym radioliniom PtP airFiber czy linii produktowej UniFi – niezwykle przyjaznej dla użytkownika grupie produktów przeznaczonych dla sieci typu Enterprise WiFi.

Idea4pro jako oficjalny partner szkoleniowy oferuje szereg szkoleń pozwalających w pełni poznać możliwości oferowane przez urządzenia marki Ubiquiti.